Přeskočit na obsah Přeskočit na levý panel Přeskočit na pravý panel Přeskočit na patičku

Novinky

Májové ovínění, 26. 5.

Srdečně vás všechny zveme na již tradiční akci v Zastávce.26. května se bude konat třetí ročník Ovínění , letos opět májového. Rodinné vinařství Koblížek a další moravská vinařství (postupně zveřejníme) nám opět umožní ochutnat ta nejlepší vína  ze svých sklepů. K tanci  a poslechu zahraje tradičně cimbálová muzika Pálinka. K prodeji bude připraveno drobné občerstvení  hodící se k vínu.V rámci akce můžete navštívit řízenou degustaci Snoubení vína a čokolády , která se bude konat v 16:00 v RIC. Vstupenky na ochutnávku můžete zakoupit již  nyní  v RIC za 130,-. S nákupem neváhejte, počet míst je omezený.
 
 

Pokračovat

Přerušení dodávky elektrické energie

Z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací – bude přerušena dodávka elektrické energie:

Dne 16.02.2023 od 07:30 do 16.02.2023 15:30

Vypnutá oblast: Zastávka ul Kloboučky č. 431, 463, 618, část ul. Červený Vrch od ul. Sportovní na konec ulice

Společnost EG.D, a.s. jako provozovatel distribuční soustavy je k provedení tohoto nezbytného kroku oprávněna na základě ustanovení § 25 odst. (3) písmeno c) bod 5 zákona č. 458/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů (energetický zákon). Žádáme odběratele el.energie o pochopení pro toto nezbytné omezení.

Upozornění:

V době přerušení dodávky elektřiny je nutné z důvodu bezpečnosti považovat energetické zařízení za zařízení pod napětím. Případné použití vlastního náhradního zdroje v době přerušení dodávky elektřiny je nutné předem vždy projednat se společností EG.D, a.s.

Pro případné další informace volejte Nonstop linku EG.D 800 22 55 77 nebo navštivte www.egd.cz, kde najdete další informace o přerušení dodávek elektřiny.

Děkujeme Vám za pochopení.
EG.D, a.s.

Skip to content