Sběrného střediska odpadů – omezení provozu v lednu a únoru
Sdělujeme občanům, že v měsících lednu a únoru bude Sběrné středisko odpadů otevřeno pouze v sobotu, a to ve standardním čase 8.00–12.00 hodin.
Úterní provoz (15.00–17.00 hodin) bude v tomto období zrušen.
Děkujeme za pochopení.