Přeskočit na obsah Přeskočit na levý panel Přeskočit na pravý panel Přeskočit na patičku

Sběrného střediska odpadů – omezení provozu v lednu a únoru

Sdělujeme občanům, že v měsících lednu a únoru bude Sběrné středisko odpadů otevřeno pouze v sobotu, a to ve standardním čase 8.00–12.00 hodin.

Úterní provoz (15.00–17.00 hodin) bude v tomto období zrušen.

Děkujeme za pochopení.

Skip to content