Přeskočit na obsah Přeskočit na levý panel Přeskočit na pravý panel Přeskočit na patičku

Restaurace Dělnický dům

V restauraci Dělnický Dům se od roku 1999 snažíme zdokonalovat nabízené služby a rozšiřovat nabídku pokrmů. Jídla jsou připravována v kuchyni vybavené moderním zařízením pro přípravu jídel. Jádrem přípravy jídel je počítačem řízený konvektomat ALBA Hořovice. Nádobí je umýváno v mycí lince od fy DIHR. Pro přípravu jídel je zpracován a dodržován systém kritických bodů. Jídla jsou připravována pouze z čerstvých surovin (maso, zelenina, polotovary), které jsou denně dodávány.

Pivnice

Kuřácký prostor vybavený odsáváním. Skládá se ze dvou místností oddělených dřevěnou žaluzií. Nachází se v ní 7 stolů s lavicemi z masivního dřeva. Max. Kapacita je 50 osob. Je vybavena plazmovou televizí pro sledování sportovních přenosů. Interiér je doplněn krbem sloužícím k vytápění.

Velký salónek

Nekuřácká místnost využívaná převážně pro podávání obědů. Možno pronájmu k firemním a soukromým akcím. Max. počet osob je 35. Při odběru stravy na akci neúčtujeme pronájem salonku. V ostatních případech je cena stanovena dohodou v závislosti na druhu a délce akce.

Malý salónek

Salonek max. pro 12 osob využívaný pro posezení menších společností požadujících soukromí.

Zahrádka před restaurací

Obsluhovaný krytý venkovní prostor před restaurací pro 27 osob. Využití v letních měsících.

Hřiště na nohejbal s posezením

Nohejbalové hřiště za restaurací. Povrch je z prosívky. Součástí je dlážděná plocha se slunečníky a posezením. Prostor vhodný pro rožnění a opékání.

Naším přáním je, abyste od nás vždy odcházeli spokojeni, příjemně naladěni a rádi se k nám vraceli.

Zdroj: www.papatbumbat.cz

Kontakt

Otevírací doba

 • Pondělí
  10:00 - 22:00
 • Úterý
  10:00 - 22:00
 • Středa
  10:00 - 22:00
 • Čtvrtek
  10:00 - 22:00
 • Pátek
  10:00 - 23:00
 • Sobota
  10:30 - 22:00
 • Neděle
  10:30 - 21:00
Skip to content